Czekamy na Wasze filmy

Miło nam poinformować, że V Festiwal Filmowy Świat Maklaka i Jego Przyjaciół odbędzie się 4-5 września 2021 roku.

Jury czeka na Wasze filmy konkursowe do 30 sierpnia 2021 roku. Film może zostać zgłoszony przez reżysera lub producenta na adres mailowy: agryglicka@konstancinskidomkultury.pl (z załączonym linkiem z możliwością pobrania filmu, aktywnym do 30 sierpnia 2021 r.) lub pocztą na adres:

KONSTANCIŃSKI DOM KULTURY

ul. Mostowa 15, 05-510 Konstancin-Jeziorna

z dopiskiem FESTIWAL ŚWIAT MAKLAKA

Konkurs Filmowy dla aktywnych amatorów, twórców niezależnych, studentów i absolwentów szkół artystycznych. Jego celem jest wyróżnienie artystów, którzy potrafią wnikliwie
i krytycznie obserwować świat, przedstawiając go przy tym sposób pogodny i życzliwy, sięgając po charakterystyczne dla Patrona festiwalu środki – dystans, humor, ironię czy sarkazm. Konkurs ma charakter otwarty i demokratyczny. Nie stawiamy żadnych barier wiekowych
i gatunkowych. Inspiracją niech będzie artystyczna aktywność Patrona oraz jego przyjaciół. Słowo-obraz-muzyka i „Duch Maklaka” to pożądane cechy prac konkursowych. Nagrodzone dzieła zostaną zaprezentowane publicznie w trakcie Finału Konkursu.

REGULAMIN KONKURSU FILMOWEGO ŚWIAT MAKLAKA 2021

 

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status