Dni Konstancina – konkursy

RETRO LATAWIEC

Zapraszamy wszystkie rodziny do przygotowania pięknego latawca w stylu retro. To doskonała okazja na wspólne, kreatywne spędzenie czasu, a przy okazji poćwiczenie swoich zdolności modelarskich. Bibuła, papier? Kokardy na ogonie czy kolorowe wstążki? A może inne elementy?  Co wykorzystacie do stworzenia swoich modeli? Czekamy na Wasze latawce 3 czerwca o godz. 14:00 na stoisku KDK przy Hugonówce. Rozpocznijmy odlotowo kolejne Dni Konstancina!

SZCZEGÓŁY 

 

BRODA I WĄSY RETRO

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w konkursie „Broda i Wąsy Retro”. Celem konkursu jest wyłonienie osoby, której stylizacja brody i/lub wąsów najlepiej odda stylistykę przełomu XIX i XX wieku. Jury konkursowe wyłoni Laureatów, biorąc pod uwagę zgodność ze stylistyką okresu, oryginalność oraz wykorzystane środki wyrazu artystycznego.

Osoby zainteresowane konkursem zapraszamy do wzięcia udziału w Paradzie Retro w dniu 4 czerwca 2023 r. o godz. 12.30. Parada rozpocznie się przy Starej Papierni i przejdzie do Parku Zdrojowego. Udział w konkursie należy zgłosić na polanie przy Hugonówce w Parku od 13.30 bezpośrednio po paradzie.
Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się na scenie Amfiteatru w Parku Zdrojowym około godz. 16.10. Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy, na zwycięzców czekają nagrody.

SZCZEGÓŁY

 

STRÓJ RETRO

Belle Epoque (1890-1914)

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w konkursie na Strój Belle Epogue.

Celem konkursu jest wyłonienie rodziny oraz osoby indywidualnej, których strój najlepiej odda  stylistykę przełomu XIX i XX wieku. Jury konkursowe wyłoni Laureatów, biorąc pod uwagę zgodność ze stylistyką okresu, oryginalność oraz wykorzystane środki wyrazu artystycznego.

Osoby zainteresowane  konkursem zapraszamy do wzięcia udziału w Paradzie Retro  w dniu 4 czerwca 2023r. o godz. 12.30. Parada rozpocznie się przy Starej Papierni i przejdzie do Parku Zdrojowego. Udział w konkursie należy zgłosić na polanie przy Hugonówce w Parku od 13.30 bezpośrednio po paradzie.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się na scenie Amfiteatru w Parku Zdrojowym około godz. 16.10. Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy, na zwycięzców czekają nagrody.

SZCZGÓŁY

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status