Festiwal filmowy przełożony

Informujemy, że tegoroczna edycja Festiwalu Filmowego „Świat Maklaka i Jego Przyjaciół” odbędzie się w innym terminie. Podjęliśmy tę decyzję z powodów niezależnych od Konstancińskiego Domu Kultury, szczególnie z uwagi na niepewną sytuację pandemiczną. Ze względu na charakter Festiwalu bardzo zależy nam na spotkaniu z publicznością na żywo, a nie online. Już wkrótce spotkamy się w szerokim gronie przyjaciół i sympatyków twórczości Zdzisława Maklakiewicza. Bardzo na to wszyscy czekamy. O nowym terminie poinformujemy jesienią.

Mamy jednak dobrą wiadomość dla uczestników festiwalowego Konkursu Filmowego, aktywnych amatorów, twórców niezależnych, studentów i absolwentów szkół artystycznych. Czekając na V edycję Festiwalu zachęcamy do przesyłania filmów w ramach ogłoszonego w tym roku konkursu (termin nadsyłania materiałów do 15 listopada). Wszystkie już nadesłane prace wezmą udział w V edycji Konkursu.

Do zobaczenia!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status