Festiwal Zaczarowanej Piosenki – koncert online na żywo z Hugonówki
8 maja, czyli w najbliższą sobotę, na scenie Konstancińskiego Domu Kultury, odbędzie się półfinał 16. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki. Zapraszamy na transmisję online z tego wydarzenia.

Ze względu na sytuację epidemiczną koncert odbędzie się bez udziału publiczności i w rygorze sanitarnym. Na scenie Konstancińskiego Domu Kultury zaprezentuje się trzydzieścioro dwoje półfinalistów 16. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki. Emocji z pewnością nie zabraknie.

O ile w kat. do lat 16 przeważają debiutanci, o tyle wśród dorosłych wokalistów zaprezentują się osoby ze sporym doświadczeniem na zaczarowanej scenie. Aleksandra Liske, Amelia Dubanowska i Julia Bagińska zostały laureatkami naszego festiwalu w kategorii dziecięcej. Z kolei Klaudia Skotarczak, Krzysztof Sałapa oraz Dariusz Buczek Statuetki Zaczarowanego Ptaszka otrzymali w gronie dorosłych wokalistów. Czy podobnie stanie się w tym roku? To okaże się podczas finału 12 czerwca. Natomiast w sobotę dowiemy, kto w nim wystąpi.

W półfinale zaśpiewają

Kategoria do lat 16: Karolina Bajer z Korytnicy, Weronika Bartczak z Konopnicy, Magda Cebula z Krakowa, Dawid Dąbrowski z Działdowa, Wiktoria Gniazdowska z Wir, Andżelika Guściora z Niska, Nikola Jodko z Wolsztyna, Otylia Kozłowska z Kobylej Góry, Kacper Kujawski ze Szczecina, Marlena Młyńska z Jordanowa Śląskiego, Nicole Pawlukiewicz z Warszawy, Szymon Prokop z Krakowa, Aurelia Radecka z Chorzowa, Wiktoria Urbanowicz z Ińska, Nikola Wojciechowska z Lublina, Gabriela Wszędybył z Posad

Kategoria pow. 16 lat: Julia Bagińska ze Stróż, Daria Barszczyk z Bydgoszczy, Dariusz Buczek z Gdańska, Anna Ciupa z Praszki, Małgorzata Dłużniewska z Warszawy, Amelia Dubanowska z Biskupca, Aleksandra Liske z Leszna, Oliwia Moczydłowska z Zambrowa, Katarzyna Pogoda z Chorzowa, Joanna Przyborowska z Lidzbarka, Krzysztof Sałapa z Granicy, Klaudia Skotarczak ze Złotowa, Natalia Smogulecka z Bydgoszczy, Katarzyna Wachnik z Warszawy, Anna Wardęska z Wrześni, Monika Wójcikowska z Ożarowa

Zapraszamy do kibicowania zaczarowanym wokalistom podczas transmisji online na Facebooku. Początek: 8 maja o 11.00.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status