KreaTYwnie – warsztaty kulturalne

Wakacje tuż, tuż. Zapraszamy dzieci w wieku 6-11 lat na Warsztaty kulturalne KreaTYwnie do Konstancińskiego Domu Kultury.

UWAGA! Limit miejsc został wyczerpany. Zapisy tylko na listę rezerwową

Warsztaty będą się odbywały w lipcu 2021 r. w 4 cyklach, od poniedziałku do czwartku, w godzinach 10.00-11.30 i 11.30 -13.00. Start 5 lipca.

 

Koszt warsztatów – 40 zł za jeden cykl

 

Plan warsztatów oraz regulamin:

KreaTYwnie – harmonogram

KreaTYwnie – regulamin

Miejsce warsztatów – plener koło KDK Hugnówka, ul. Mostowa 15 (w przypadku deszczowej pogody) warsztaty będą się odbywały w Hugonówce.

Obowiązują zapisy!!! liczba miejsc ograniczona!

Zapisy można dokonać na cały cykl (nie ma możliwości zapisu na jednorazowe warsztaty):

Cykl I – 5-8 lipca

Cykl II – 12-15 lipca

Cykl III – 19-22 lipca

Cykl IV- 26-29 lipca

Zapisy wyłącznie telefonicznie, numer tel. 519 134 179 w godz. 15.00-20.00, od poniedziałku do czwartku.

W dniu zapisu należy jednocześnie uiścić opłatę za warsztaty na konto KDK lub w kasie. W tytule wpłaty należy wpisać imię i nazwisko dziecka, cykl warsztatów.

W przypadku braku wpłaty w ciągu trzech dni, dziecko zostaje skreślone z listy uczestników.

Opis warsztatów

Robin Hood – warsztaty survivalowe, podczas których uczestnicy nauczą się rozpalać ognisko, zbudują szałas oraz upieką leśny chlebek.

Prowadzący – Instruktorzy harcerstwa Uroczysko Konstancin

Hip Hop – warsztaty taneczne z elementami tańca nowoczesnego i hip-hopu. Podczas warsztatów uczestnicy poznają podstawowe kroki taneczne, będą ćwiczyć poczucie rytmu oraz koordynację słuchowo- ruchową.

Prowadząca – Dagmara

W krainie bębnów – warsztaty bębniarskie; poznanie instrumentów, nauka techniki gry na bębnach, wydobywania dźwięków, zabawy z bębnami.

Prowadzący: Krzysztof Wawrzyniak

ETNOkreacje – warsztaty, na których zrobimy prace plastyczne inspirowane tradycyjnym rękodziełem.

Prowadzący – animatorzy KDK

Zrób to sam – na warsztatach będziemy kleić, wycinać, łączyć, dziurkować. Wykorzystując to, co zostało skazane na śmietnik będziemy tworzyć i działać zgodnie z zasadą „nic się nie zmarnuje”. Ekologia na start!

Prowadzący – animatorzy KDK

Tu! Sztuka – warsztaty artystyczne, na których powstaną prace w technikach m.in.: decoupage’u, linorytu czy makramy. Zrobimy też prace malarskie inspirowane dziełami znanych artystów. Będzie różnorodnie i kolorowo.

Prowadzący – Paulina Lipska

Łąka Hugona – gry i zabawy plenerowe z wykorzystaniem m.in.: chusty klanza, megabierek, mollek, badmintona, bumeranga, hula-hop, piłek, a także planszówek i klocków.

Prowadzący – animatorzy KDK

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status