Kultura! Edukacja! Zabawa!

„Kultura! Edukacja! Zabawa!” pod tym hasłem prezentujemy naszą  edukacyjną ofertę. Kierujemy ja do dzieci, młodzieży i dorosłych. To hasło przyświeca też naszym instruktorom podczas zajęć: pomagają rozwijać pasje i zainteresowania, uczą przez zabawę, wprowadzają w świat sztuki i kultury. W inspirujący sposób i w różnorodnej formie prowadzą zajęcia w oparciu o autorskie programy.

Zajęcia edukacyjne w sezonie 2022/2023 będą prowadzone w wielu sekcjach: plastycznej, muzycznej, teatralnej, tanecznej. Będą zajęcia stałe i jednorazowe warsztaty, tak by każdy znalazł coś dla siebie. Ich opisy znajdziecie poniżej. Mamy nadzieję, że po wakacyjnej przerwie nie tylko powrócą do nas nasi stali bywalcy, lecz także dołączą do nich nowi adepci edukacji kulturalnej.

W tym sezonie zajęcia będą się odbywały w dwóch lokalizacjach: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15, KDK Willa Gryf, ul. Sobieskiego 13. Opłaty za zajęcia można będzie uiścić, tak jak w poprzednim sezonie:  przelewem na nr konta KDK 04 80020004 0200 1544 2002 0112, a także kartą lub gotówką w kasach KDK.

UWAGA! Zapisy na zajęcia odbywają się online, za pośrednictwem Strefy Zajęć. Zapisy startują 22 sierpnia o godz. 10. Linki do zapisów znajdziecie przy opisie poszczególnych zajęć w zakładce Edukacja Kulturalna, a potrzebne dokumenty (Regulamin, Kartę Zgłoszenia, Cennik) w Strefie Uczestnika.

Więcej informacji: tel. 515 139 191 (w godz. 9.00-15.00)

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status