Kultura! Edukacja! Zabawa!

„Kultura! Edukacja! Zabawa!” pod tym hasłem prezentujemy naszą edukacyjną ofertę. Kierujemy ją do dzieci, młodzieży i dorosłych. To hasło przyświeca też naszym instruktorom podczas zajęć: pomagają rozwijać pasje i zainteresowania, uczą przez zabawę, wprowadzają w świat sztuki i kultury. W inspirujący sposób i w różnorodnej formie prowadzą zajęcia w oparciu o autorskie programy.

Zajęcia edukacyjne w sezonie 2021/2022 będą prowadzone w wielu sekcjach: plastycznej, muzycznej, teatralnej, tanecznej. Będą zajęcia stałe i jednorazowe warsztaty, tak by każdy znalazł coś dla siebie. Ich opisy znajdziecie w zakładce EDUKACJA KULTURALNA. Wszystkie odbywać się będą zgodnie z wytycznymi sanitarnymi, gdyż zależy nam, aby nasi uczestnicy czuli się bezpiecznie i komfortowo w progach KDK. Mamy nadzieję, że po wakacyjnej przerwie nie tylko powrócą do nas nasi stali bywalcy, lecz także dołączą do nich nowi adepci edukacji kulturalnej.

W tym sezonie zajęcia będą się odbywały w trzech lokalizacjach: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15, KDK Willa Gryf, ul. Sobieskiego 13 oraz KDK Grapa, ul. Sobieskiego 6. Opłaty za zajęcia można będzie uiścić, tak jak w poprzednim sezonie:  przelewem na nr konta KDK 04 80020004 0200 1544 2002 0112, a także kartą lub gotówką w kasach KDK.

UWAGA! Od tego sezonu zapisy na zajęcia odbywają się online, za pośrednictwem Strefy Zajęć. Zapisy startują 15 sierpnia. Linki do zapisów znajdziecie przy opisie poszczególnych zajęć, a potrzebne dokumenty (Regulamin, Kartę Zgłoszenia, Cennik) w Strefie Uczestnika.

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ I ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status