Lato z Hugonówką
Wakacje już za nami, ale nie zwalniamy tempa. W ostatnim miesiącu lata mamy dla Was wiele niespodzianek. We wrześniu bądźcie z nami! Zapraszamy do Hugonówki!

Z różnorodnych propozycji Konstancińskiego Domu Kultury z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. To będzie emocjonujący wrzesień! Od atrakcji zakręci się w głowie!

Mamy dla Was Hip-Hop Festiwal, Festiwal Otwarte Ogrody i Festiwal Filmowy Świat Maklaka i Jego Przyjaciół. Przypomnimy na nim kultowe filmy, pokażemy kino młodych twórców. Odwiedzą nas także ludzie kina, a Galę rozstrzygającą konkurs na najlepszy film uświetni koncert Czesława Mozila. Będziemy również świętować 45-lecie KDK na Urodzinówce, z urodzinowymi konkursami, urodzinowym tortem, potańcówką i warsztatami! Zapowiada się prawdziwa fiesta!

Do tego fantastyczne wrześniowe koncerty. Wystąpią, m.in. Beata Banasik oraz Sinfonia Viva pod batutą Tomasza Radziwonowicza z tenorem Rafałem Bartmińskim i skrzypkiem Voytkiem Proniewiczem. Nie może też zabraknąć Waszych ulubionych spotkań klubowych, ostatniego spektaklu dla dzieci w ramach „Teatru Ogródkowego przy Mostowej” i ostatnich powakacyjnych zajęć jogi.

Będzie się działo!. Koniecznie śledźcie nasz profil na Facebooku i kalendarium na stronie internetowej.

 

SZCZEGÓŁOWY REPERTUAR W KALENDARIUM (KLIKNIJ)

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status