Jesień z Hugonówką – LISTOPAD

Przygotowaliśmy wiele interesujących propozycji na długie jesienne wieczory. Z nami nie będziecie się nudzić zarówno w weekendy, jak i w trakcie tygodnia. Spośród różnorodnych wydarzeń z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Zapraszamy dorosłych oraz młodzież i dzieci. W naszym repertuarze na listopad nie mogło zabraknąć spektakli teatralnych. Mamy ich dla Was aż cztery.

Scenariusz dla trzech aktorów to doskonała komedia, pełna zabawnych dialogów i sytuacji. Spektakl gwarantuje nie tylko świetną zabawę, lecz także zmusza do refleksji na temat życia, ludzi i sztuki. Najmłodszych widzów odwiedzą natomiast Świnki 3 – Pepa, Mela oraz Kwi.

Mamy nadzieję, że dużym wydarzeniem listopada będzie premierowy spektakl Duchy w Konstancinie. Autorska sztuka, w której wystąpi młodzież, przybliży wybitne kobiety związane z naszym miastem. Zdradzimy tylko, że będzie to kryminalna historia, w której detektyw będzie musiał rozwiązać tajemniczą zagadkę związaną z duchami. Przedstawienie jest częścią projektu Konstancinianki Wszech Czasów realizowanego w ramach programu Patriotyzm jutra.

Zapraszamy także na wyjątkowy, andrzejkowy wieczór, który tym razem spędzimy teatralnie. W ramach Festiwalu 321 Impro odbędzie się improwizowany, komediowy spektakl muzyczny W róż bici… czyli o o tych, którym się spełniło. Wybitnie Nieznani czyli Katarzyna Michalska, Agnieszka Bajer i Michał Głowacki tym razem do improwizowanych gier zaprosili znanych artystów m.in. Adę Borek (z kabaretu Novaki), Wojtka Kamińskiego (z kabaretu Jurki), Tomka Majera (z kabaretu Hrabi) oraz Marcina Wiercichowskiego (z krakowskiego Teatru Bagatela).

Przygotowaliśmy dla Was również koncerty. O Niepodległości posłuchamy wyjątkowym kobiecym głosem, a nasz Konstanciński Chór Kameralny zaprezentuje się w nietypowej, rozrywkowej odsłonie i zaśpiewa ponadczasowe przeboje. W naszym programie także warsztaty, spotkania, kluby oraz wystawy plenerowe.

Do zobaczenia!

Wydarzenia odbywają się w KDK Hugonówka przy ul. Mostowej 15 oraz w KDK Gryf przy ul. Sobieskiego 13.

Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach plenerowych organizowanych przez Konstanciński Dom Kultury

Regulamin sprzedaży i rezerwacji biletów

Uwaga! Podczas wszystkich wydarzeń obowiązuje reżim sanitarny – dezynfekcja rąk, dystans oraz maseczki zakrywające nos i usta.

Szczegóły dotyczące wszystkich wydarzeń

zaplanowanych na listopad w naszym

KALENDARIUM (ZOBACZ)

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status