Letnie warsztaty z Hugonówką

Terminy warsztatów:

1-5 sierpnia 2022r. – 10.00-13.00 – Odkrywanie i tkanie. (10.00-11.30 Klub Odkrywców, 11.30-13.00 – Kolorowe motki)  WIEK: 6 – 11 lat BRAK MIEJSC (LISTA REZERWOWA)

8-12 sierpnia 2022r. –10.00-13.00 – Sing n’ Groove – warsztaty artystyczne,  WIEK: 8+ WOLNE MIEJSCA

8-12 sierpnia 2022r.– 10.00-13.00 – Szkoła przetrwania – warsztaty survivalowe ; WIEK:  6 – 11 lat BRAK MIEJSC (LISTA REZERWOWA)

16-19 sierpnia 2022r. – 10.00-13.00 – Szkoła przetrwania – warsztaty survivalowe; WIEK 6 – 11 lat BRAK MIEJSC (LISTA REZERWOWA)

 

Miejsce warsztatów – KDK Hugnówka i plener koło Hugonówki (widowiskowa, multimedialna, plastyczna)

Obowiązują zapisy!!! Liczba miejsc ograniczona!

Koszt:

Odkrywanie i tkanie (Klub Odkrywców, Kolorowe motki), Szkoła przetrwania – 100,00 zł za tydzień.
Sing n’ Groove – 400,00 zł za tydzień.

Zapisu można dokonać na cały tydzień  (nie ma możliwości zapisu na jednorazowe warsztaty).

Zapisy wyłącznie telefonicznie, numer tel. 515 139 191, poniedziałek – czwartek w godz. 10.00 – 15.00.

START zapisów: wtorek 14 czerwca 2022 r.

Zapisy trwają do 15 lipca.

W dniu zapisu należy jednocześnie uiścić opłatę za warsztaty na konto KDK lub w kasie. W tytule wpłaty należy wpisać: imię i nazwisko dziecka, tydzień warsztatów oraz nazwę

W przypadku braku wpłaty w ciągu trzech dni, dziecko zostaje przeniesione na listę rezerwową

OPIS WARSZTATÓW:

Odkrywanie i tkanie – Klub Odkrywców – podczas warsztatów uczestnicy z odnalezionego w butelce zaszyfrowanego listu dowiedzą się o swojej misji. Ich zadaniem będzie odnalezienie 5 części kryształu rozrzuconego po całym świecie. Żeby otrzymać kryształ odkrywcy będą musieli udać się przy pomocy samodzielnie zrobionego teleportera na poszczególne kontynenty, tam będą spotykać się z ich mieszkańcami, z którymi wspólnie przemierzą wybrane kraje.  W zamian za zapoznanie z kulturą danego kraju Odkrywcy będą otrzymywać od wyjątkowego gościa kolejne kryształy.

Prowadząca – Katarzyna Gozdołek

Szkoła Przetrwania – warsztaty survivalowe, podczas których uczestnicy nauczą się m.in.:  wiązać węzły, posługiwać się kompasem, rozpalać ognisko, alfabetu Morse’a, co jeść w lesie, aby przetrwać,

Prowadząca – Katarzyna Gozdołek

Odkrywanie i tkanie – Kolorowe motki – na warsztatach powstaną tkaniny, które mogą stać się dekoracją na ścianę, zakładką do książki, prezentem, podkładką pod kubek, broszką lub po prostu pamiątką ciekawie spędzonego czasu.

Prowadząca – Marta Weremiejuk-Łęcka

“Sing n’ Groove” – warsztaty wokalno-taneczne zakończone nagraniem klipu.

Śpiewamy, tańczymy, nagrywamy i kręcimy klip!

Warsztaty artystyczne, na których młodzi wokaliści będą mieli wyjątkową okazję doświadczyć prawdziwej radości płynącej ze wspólnego śpiewania i tworzenia.  W trakcie zajęć staną się na moment współproducentami utworu muzycznego i klipu. Zaśpiewają, nagrają i wezmą czynny udział w pracach nad przygotowaniem i realizacją zdjęć do teledysku.

Miłośnicy tańca  będą mieli szansę rozwinąć skrzydła na zajęciach choreograficznych.

Ta wielowymiarowa artystyczna praca to nie tylko muzyczna przygoda, ale też mnóstwo niezapomnianych doświadczeń i doskonała okazja na budowanie przyjaźni! (Diana Świder-Siepielska)

Prowadzące – Diana Świder-Siepielska, Elżbieta Świątek

Letnie warsztaty- Regulamin 2022

 

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status