Koncert Natalii Kukulskiej

W sobotę, 28 maja o godz. 16.30 zapraszamy na koncert Natalii Kukulskiej. Jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek zainauguruje cykl „Letnie granie w altanie”, podczas którego w każdą niedzielę lipca i sierpnia w altanie przy Hugonówce o godz. 19 będą odbywały się różnorodne koncerty.

Natalia Kukulska swojej „dorosłej” karierze nagrała jedenaście solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 12 nominacji do nagrody Fryderyk, którą nagrodzony został akustyczny album „Szukaj w snach”, nagrany z jazzowym gitarzystą Markiem Napiórkowskim. Wydany w 2020 roku album „Czułe struny” zawiera wybrane dzieła Fryderyka Chopina po raz pierwszy opracowane w formie utworów symfonicznych, do których powstały teksty. Wydawnictwo spotkało się z niezwykle ciepłym przyjęciem branży muzycznej oraz publiczności, błyskawicznie osiągając status Platynowej Płyty, i doczekało się edycji specjalnej wzbogaconej o niespodziewane duety, a także anglojęzyczne wersje utworów. W zeszłym roku wokalistka obchodziła 25-lecie pracy artystycznej, co uczciła wyjątkowym wydawnictwem „Jednogłośna”, a także udziałem w formacie „MTV Unplugged”.

28 maja, godz. 16.30

Konstanciński Dom Kultury Hugonówka, ul. Mostowa 15 – SALA WIDOWISKOWA

BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI DO ODBIORU W KASIE KDK W DNIU WYDARZENIA OD GODZ. 15.00 DO GODZ. 16.00.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status