Noc Muzeów w Hugonówce oraz KONKURS

Noc Muzeów znów zawita do Konstancina-Jeziorny. Na nocne zwiedzanie zaprasza Konstanciński Dom Kultury, w którym od godz. 19.00 do północy otwarta będzie wystawa malarstwa Marty Czok O nas.

Program

godz. 19.00 – 00.00

Selfie z pokojówkami – poczuj się jak George Clooney – KONKURS na #NocMuzeów2023! Do wygrania 3 x woda toaletowa 100ml „Whatever It Takes by George Clooney”. Co trzeba zrobić, by poczuć się jak słynny amerykański aktor? Wystarczy odwiedzić w najbliższy weekend Galerię Hugonówka, wykonać zdjęcie z wykorzystaniem obrazu „Efekt Clooneya” i podzielić się nim w wydarzeniu na profilu Facebook KDK – link do konkursu i regulaminu

Pokazy filmu dokumentalnego O Marcie, która jest Polką w reż. Jolanty Roman-Stefanowskiej

godz. 20.00 

Oprowadzanie kuratorskie Henryki Milczanowskiej po wystawie Marty Czok O nas

W ramach wydarzenia, swoje podwoje dla zwiedzających po raz drugi otworzy również Muzeum Villa la Fleur. Tego dnia w godz. 19.00–24.00 będzie można obejrzeć imponującą kolekcję mistrzów szkoły paryskiej oraz przepiękny park rzeźb.

13 maja, godz. 19.00 – 00.00

Muzeum Villa la Fleur, ul. Szpitalna 14/16

KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15

Wstęp wolny

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status