Perła Kultury dla Konstancińskiego Domu Kultury

Gala Konkursu Perły Mazowsza rozstrzygnęła rywalizację w trzech kategoriach, honorując najlepszych przedsiębiorców i oferty turystyczne w regionie, najpopularniejsze wydarzenia kulturalne oraz najpopularniejszych sportowców/klubów/trenerów.

Jedną z kategorii była „Perła Kultury” i z dumą – a także wdzięcznością za każdy oddany głos – informujemy, iż w Gminie Konstancin-Jeziorna nagroda ta przypadła Konstancińskiemu Domowi Kultury za projekt „Konstancinanki Wszech Czasów”.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Tarczynie. Nagrodę z rąk Ryszarda Machałka, Pierwszego Zastępcy Burmistrza odebrała Magdalena Mich, kierownik działu promocji. Nagroda ta jest tym cenniejsza, że została zgłoszona i wsparta głosami przez Mieszkańców naszej Gminy.

Bardzo dziękujemy za docenienie działań KDK i Wasze zaangażowanie.

„Konstancinanki Wszech Czasów” to projekt przybliżający dokonania słynnych mieszkanek. Składał się on z warsztatów dla młodzieży, wystawy plenerowej i bloga na stronie KDK, a zwieńczeniem projektu był spektakl teatralny „Duchy Konstancina”, w całości przygotowany i zagrany przez konstancińska młodzież z Zespołu Szkół im. Władysława Reymonta. Projekt zaangażował młodych ludzi i dał możliwość poznania historii niebanalnych postaci.

Wystawę można oglądać na ogrodzeniu Willi Gryf, przy ul. Sobieskiego.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status