Babski weekend

Z okazji Dnia Kobiet Konstanciński Dom Kultury przygotował dla Pań weekend pełen wyjątkowych atrakcji. W sobotę, 11 marca w Hugonówce odbędą się, m.in. warsztaty „Kreuj swoje marzenia” oraz „Domowe SPA” oraz spotkania z Wiolettą Mrozek „Kobieta z pasją” i Witoldem Horwathem, autorem powieści „Lisica”. Pierwszy dzień zakończy „Babski seans filmowy” – komedia „Zupa nic” w reżyserii Kingi Dębskiej. Jedną z niespodzianek będą również zaplanowane na niedzielę, 12 marca Targi mody, designu i rękodzieła „Kwestia Gustu”, w czasie których będzie można zapoznać się z bogatą ofertą wyjątkowych produktów. Babski weekend zwieńczy spektakl „Matka Polka Terrorystka” – monodram w wykonaniu Anety Todorczuk.

11 marca, godz. 15-22

12 marca, godz. 11-20

KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15. Warsztaty, spotkania, targi – wstęp wolny.

Bilety do kupienia w kasie KDK oraz na hugonowka.pl: film 15 zł, spektakl 30 zł lub „Babski bilet” film + spektakl 35 zł KUP BILET

PROGRAM

11 marca

Warsztaty „Kreuj swoje marzenia”

godz. 15.00 – 18.00 / wstęp wolny

O tym, że warto marzyć i realizować marzenia przekonało się wiele silnych i pięknych kobiet na całym świecie. Marzenia tworzą piękną przyszłość. Statek w porcie wygląda pięknie i jest bezpieczny, ale przecież nie po to buduje się statki, by stały w porcie. Wyrusz w piękną podróż zwaną ŻYCIEM z MAPĄ MARZEŃ. Odkryj różne smaki życia oraz poczuj niezwykłą wewnętrznej siłę i moc Kobiety. Doświadcz różnic między niemożliwym, a możliwym, wydobywając i uwalniając swoją Kobiecą determinację. Mapa marzeń to specjalne „zamówienie” do podświadomości napisane KODEM obrazów, uczuć i emocji. Dzięki temu Twój mózg racjonalny przedstawi MAPĘ MARZEŃ jako dobrą zabawę, która działa!!!

Podczas warsztatu:

Dowiesz się jak prawidłowo wykonać MAPĘ MARZEŃ, poznasz 9 sektorów siatki Bagua, zdobędziesz wiedzę o feng shui, wyznaczysz kierunki działania, określisz ramy czasowe i cele działania, dzięki inspiracji kolorowych gazet dasz silny ładunek energetyczny, wzmocnisz mapę wprowadzając odpowiednie intencje, afirmacje i słowa, przeniesiesz potrzeby, uczuć i myśli z podświadomości i świadomości na brystol, wzniesiesz się do poziomu kreatorki i wizjonerki swojego życia

Na Dzień Kobiet ubierz się w najpiękniejszy uśmiech i podaruj sobie najpiękniejszy prezent: MAPĘ MARZEŃ. Daj się ponieść swoim własnym fantazjom i stań się kreatorką i wizjonerką swojego życia.

Warsztaty „Domowe SPA”

godz. 15.00 – 18.00  / wstęp wolny

Warsztaty kierowane są do kobiet w każdym wieku, które chcą zadbać o siebie w domowym zaciszu. Podczas warsztatów kobiety nauczą się jak zadbać o siebie tylko i wyłącznie naturalnymi produktami z kuchni.  Będzie możliwość wykonania personalizowanego pilingu naturalnego z olejem tłoczonym na zimno, maseczki na konkretne problemy skórne, a to wszystko przy filiżance pysznej ziołowej herbaty, którą wcześniej same skomponują warsztatowiczki. Omówimy również typy skóry oraz dedykowane do niej oleje tłoczone na zimno. Będzie również możliwość dowiedzenia się podstaw pielęgnacji z wykorzystaniem otaczających nas roślin.. Każda z uczestniczek będzie miała możliwość zabrania do domu i wypróbowania stworzonych przez siebie produktów.

Wioleta Mrozek „Pół Europejka, pół Afrykanka”

godz. 16.00 / wstęp wolny

WIĘCEJ

Witold Horwath, spotkanie autorskie o powieści „Lisica”

godz. 17.30 / wstęp wolny

WIĘCEJ

Babski seans filmowy „Zupa nic”

godz. 19.00 / bilet 15 zł lub babski bilet KUP BILET

WIĘCEJ

Stoiska z kosmetykami i produktami ziołowymi

godz. 15.00 – 18.00

 

12 marca

Targi rękodzieła i designu „Kwestia Gustu”

godz. 11.00 – 18.00 / wstęp wolny

WIĘCEJ

Spektakl „Matka Polka Terrorystka”

godz. 18.00 / bilet 30 zł lub babski bilet KUP BILET

WIĘCEJ

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status