Bajka o królewnie Marysi i lodowej górze

TEATR OGRÓDKOWY PRZY MOSTOWEJ ZAPRASZA!

Zapraszamy najmłodszą publiczność na nasz bajkowy cykl TEATR OGRÓDKOWY NA MOSTOWEJ. W każdą sobotę wakacji o godz. 16.00 w altanie będą odbywały się spektakle dla dzieci.
W czasach kiedy świat był jeszcze taki mały, że „na kulawym koniu można go było przejechać we dwa dni”, królował w Królestwie Srebrnego Szczytu król Patyk z królową Tasiemką. Bardzo kochali oni swoją córkę królewnę Marysię.
Dziewczynka była bardzo śliczna, ale będąc ciągle chwaloną i rozpieszczaną stała się samolubna, kapryśna i nieznośna dla innych. Starzy królestwo postanowili wydać ją za mąż licząc, że inne kochające serce odmieni charakter ich córki. Tylko kto chciałby mieć tak kapryśną i samolubną żonę? Czy udało się odmienić królewnę i jaką rolę w tym odegrał czarny łabędź i lodowa góra dowiedzą się dzieci w spektaklu pt. „Bajka o królewnie Marysi i lodowej górze”.
Przedstawienie uczące dzieci dlaczego nie warto postępować egoistyczne i jak wiele warte są przyjaźń, miłość czy bycie wrażliwym na drugiego człowieka. Inscenizacja łączy plan żywy i plan lalkowy, obfituje w humorystyczny język Kornela Makuszyńskiego i korowód barwnych postaci. Jak w każdym spektaklu Grupy O!Teatr, także w tym, dzieci wciągane są w wydarzenia i zabawy.
Spektakl rodzinny dla dzieci od 3 roku życia, czas trwania: 60 minut.
09 lipca, godz. 16.00
Altana przy Hugonówce, wstęp wolny.
W przypadku niepogody wydarzenie odbędzie się w Sali Widowiskowej.
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status