Duchy w Konstancinie

To będzie jedyna w swoim rodzaju okazja, by na scenie Hugonówki zobaczyć uczennice i uczniów Zespołu Szkół im. Władysława St. Reymonta w Konstancinie-Jeziornie w nieco mrożącej krew w żyłach opowieści detektywistycznej „Duchy w Konstancinie”.

W piątkowy wieczór konstancińska młodzież zabierze nas w podróż w czasie i przybliży postaci słynnych konstancinianek, próbując przy tym rozwikłać zagadkę sprzed lat. O oprawę muzyczną spektaklu zadba duet AN_KA.

Spektakl jest częścią projektu „Konstancinianki Wszech Czasów” realizowanego przez Konstanciński Dom Kultury Hugonówka. W ramach projektu zorganizowano wystawę (do obejrzenia na ogrodzeniu willi Gryf) oraz spotkania warsztatowe dla młodzieży. Ponadto na stronie hugonowka.pl znajdują się beletryzowane opowiastki, przybliżające życie i dokonania słynnych konstancinianek.

Projekt realizowany w ramach grantu przyznanego przez Muzeum Historii Polski w programie „Patriotyzm jutra”.

 

Piątek, 19 listopada, godz.19.00

Konstanciński Dom Kultury Hugonówka, ul. Mostowa 15

Wstęp wolny, bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie KDK w dniu spektaklu od godz.12.00

Reżim sanitarny

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status