Gala Finałowa i koncert Czesław Mozil Solo
W czasie Gali V Festiwalu Filmowego Świat Maklaka i Jego Przyjaciół – niezwykłe wydarzenie muzyczne! Uroczystość festiwalową wręczenia nagród i pokaz zwycięskiego filmu uświetni występ jednego z najbardziej rozpoznawalnych muzyków polskiej sceny. Czesław Mozil to nie tylko utalentowany muzyk, ale też doskonały stand-uper, który swoimi błyskotliwymi komentarzami doskonale wpisuje się w „maklakową”, pełną satyry, ironii i absurdu atmosferę.
Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15
25 września, godz. 19.00
Bilety w cenie 40 zł do nabycia online oraz w kasie KDK KUP BILET
Czesław Mozil Solo 2022
Czesław Mozil – wykształcony muzyk, absolwent Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze, w Klasie Akordeonu. Laureat czterech Fryderyków i potrójnej platyny. Autor tekstów, kompozytor, aktor dubbingowy i osobowość telewizyjna. Jego ostatnia płyta „#ideologiamozila” znalazła się w pierwszej dziesiątce zestawienia najlepszych płyt roku 2021 wg m.in. onet.pl i magazynu Polityka. Czesław Mozil Solo to jedyne w Polsce, unikatowe połączenie koncertu muzycznego ze stand-upem, okraszonego błyskotliwymi komentarzami do otaczającej nas rzeczywistości. Charyzmatyczny artysta w zręczny i przenikliwy sposób lawiruje między emocjami odbiorców, żadnego z nich nie pozostawiając obojętnym. To sztuka, która porusza, elektryzuje, dotyka i przejmuje. Aktualnie artysta kończy pracę nad nowym albumem Grajkowie Przyszłości „Inwazja Nerdów”.
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status