Joga w plenerze
Konstanciński Dom Kultury zaprasza na bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich spragnionych ruchu i świeżego powietrza.
To świetna okazja, by zrobić coś dla ciała oraz ducha. Zajęcia będą odbywać się na polanie przy Hugonówce (przy rzeźbie wilków). Zajęcia skierowane zarówno do doświadczonych, jak i początkujących, bez ograniczeń wiekowych. Potrzebne wygodne ubranie oraz mata do jogi lub ręcznik. Udział bezpłatny.
Joga jest jedną z niewielu form aktywności, którą mogą uprawiać ludzie w każdym wieku. Joga potrafi też pomóc przy wielu schorzeniach – jest doskonałą metodą na zapewnienie sobie zdrowia na długie lata! Jest jedyną aktywnością fizyczną doskonałą zarówno dla dzieci, osób starszych, kobiet w ciąży, jak i młodych, zdrowych i aktywnych. Bez granic wiekowych i zdrowotnych!
Joga potrafi rozciągnąć i tych już dobrze rozciągniętych i tych, którzy mają na tym polu zaległości. Jeśli nie jesteś rozciągnięty, joga będzie dla Ciebie idealna – ona nie jest dla rozciągniętych, ale dla tych, którzy chcą się rozciągnąć. Elastyczne mięśnie łatwiej wzmacniać i mniej doznają kontuzji, a Ty wreszcie możesz dotknąć dłońmi stóp!
Joga, którą będziemy wspólnie ćwiczyć na trawie jest oparta na fizjologii, kinezjologii i neurologii ruchu, każda sekwencja jest zaplanowana i przemyślana tak, aby był to ruch rozwijający i wspierający ciało.
Ostatni raz tego lata spotykamy się przy wilkach na polanie obok Hugonówki!
Niedziela, 4 września, godz. 11.00
wstęp wolny
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status