Kamila Malik – Wirtuoz rozrywkowo

Podczas koncertu usłyszymy nie tylko znane rockowe i popowe przeboje w wyjątkowych autorskich aranżacjach, lecz także klasyczne utwory najwybitniejszych kompozytorów w rozrywkowym wydaniu. Kompozycje Fryderyka Chopina, Jana Sebastiana Bacha, Tomaso Albinoniego czy Stanisława Moniuszki zabrzmią obok hitów Garou, zespołu Led Zeppelin i muzyki irlandzkiej.

 

Kamila Malik jest klasycznie wykształconą skrzypaczką, łamiącą wszelkie standardy. Z łatwością adaptuje wiedzę i umiejętności zdobyte przez lata doskonalenia kunsztu do współczesnych trendów w muzyce rozrywkowej. Na skrzypcach gra od siódmego roku życia. Jej zaangażowanie w muzykę rozrywkową doprowadziło do stworzenia szeregu kompozycji na bazie klasycznych muzyki latynoskiej, cygańsko-orientalnej, popowej i rockowej, którym dźwięk skrzypiec dał zupełnie nowe brzmienie. Imprezowe sety koncertów Kamili zawierają zarówno porywające tango, flamenco i mambo, jak i covery muzyki filmowej i popularnych utworów popowych. Całość gwarantuje udaną imprezę i dobrą zabawę. Kamila podkreśla nierozłączność swojej kobiecości z siłą charakteru. Jest prawdziwą indywidualnością muzyczną charakteryzującą się właściwymi tylko dla niej cechami gry skrzypcowej, a wykonywane przez nią utwory nigdy nie są takie same.

 

Niedziela, 22 sierpnia, godz. 17.00

Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15 (ALTANA)

Wstęp wolny, reżim sanitarny

UWAGA! W przypadku złej pogody koncert odbędzie się w sali widowiskowej.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status