Kino Plenerowe na leżakach

W sierpniu seanse będą się odbywały w każdy piątek o godz. 21.00. W repertuarze przygotowanym przez Konstanciński Dom Kultury znalazło się 9 różnorodnych filmów, które z pewnością trafią w gust każdego kinomana.

Ze względów bezpieczeństwa liczba miejsc będzie ograniczona, teren pokazów zostanie wygrodzony. Podczas pokazów obowiązuje reżim sanitarny – dystans, dezynfekcja rąk, maseczki zakrywające usta i nos oraz zakaz spożywania.

W piątek, 13 sierpnia o godz. 21.00 obejrzymy thriller szpiegowski „Czerwona Jaskółka” z Jennifer Lawrence w roli głównej. Rasowa sensacja w gwiazdorskiej obsadzie. Akcja, napięcie i emocje gwarantowane!

Ponadto w sierpniowym repertuarze: perfekcyjnie zrealizowany film kostiumowy z doskonałym aktorstwem oraz kino gangsterskie w najlepszym wydaniu. Spośród różnorodnych propozycji, każdy wybierze coś dla siebie. Wstęp wolny.

Sierpień, godz. 21.00

6.08 – Le Mans ’66, reż. James Mangold (2019)

13.08 – Czerwona jaskółka, Francis Lawrence (2018)

20.08 – Faworyta, reż. Yórgos Lánthimos (2018)

27.08 – Dżentelmeni, reż. Guy Ritchie (2019)

31.08 (wtorek) – Na noże, Rian Johnson (2019)

Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15 – polana przy Hugonówce

Wstęp wolny

Reżim sanitarny

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status