Klaudyna & Best Time

Klaudyna, utalentowana wokalistka, instrumentalistka oraz autorka tekstów, do swoich słów komponuje także piękne melodie. Na scenie emanuje charyzmą jak i niesamowitą wrażliwością, uwodzi pięknym głosem i czaruje prawdziwymi emocjami. Artystka pełna pasji i autentyczności.

Skład zespołu Klaudyna & Best Time:

Klaudyna Tatarska – wokal, fortepian, muzyka, słowa, kompozycje, aranżacje

Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi. Komponuje wszystkie utwory oraz pisze do nich teksty w języku polskim i angielskim. Ma w swoim dorobku m.in. występ w Debiutach Opolskich, Festiwalu w Mrągowie u boku Georg’a Hamiltona IV, jak również autorski spektakl muzyczny “Ona czy On”. Współpracowała ze Zbigniewem Wodeckim, Stanem Borysem oraz Katarzyną Gertner.

Mariusz Gąsiorek-Tatarski – gitara basowa

Basista, mocno związany z muzyką rock, rythm&blues, folk, country. Były członek m.in. zespołów „Sherwood”, „Heartbreaker” i „Colorado Band” z którymi zagrał łącznie ponad 400 koncertów na scenach w całej Polsce. Zajmuje się również realizacją dźwięku i tworzy teledyski zespołu „Klaudyna and Best Time”.

Aleksander Kabaciński – gitary

Multiinstrumentalista, a przede wszystkim gitarzysta, grający wiele gatunków muzyki od bluesa, country i folku, do jazzu, muzyki klasycznej i eksperymentalnej. Debiutował w duecie gitarowym grając muzykę klasyczną i flamenco dla TVP 2. Studiował w Kieleckiej WSP na kierunku Wychowanie Muzyczne. Początkowo związany z Estradą Kielecką i Bydgoską. Uczestnik i laureat Ogólnopolskich Przeglądów Piosenki Autorskiej. Był liderem wielu zespołów muzycznych od duetu do sekstetu. Występował w Polsce i za granicą grając między innymi w założonym przez siebie „Olian Jazz Group” i duecie gitarowym z Andrzejem Wyrzykowskim. Uczestniczył w festiwalu „Piknik Country” w Mrągowie, grał też folk irlandzki z zespołami „Jolly Roger” i „Meltrad”.

 

28 lipca, godz. 19.00

Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa – ALTANA

Wstęp wolny

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status