Klub Podróżnika

„W podróży za tym co nieuchwytne” – pokaz filmu Vincenta Muniera „Duch śniegów” wraz ze słowem wstępnym fotografki przyrody Dobrochy Frąc

 

Dalekie Himalaje i tajemnica nieuchwytnej pantery śnieżnej, której tropem podążymy w czasie październikowego Klubu Podróżnika – to zapowiedź, która potrafi rozpalić wyobraźnię.
Zapraszamy na niezwykły pokaz filmowy, który przeniesie nas w świat piękna, harmonii i spokoju. Mistrzowskie ujęcia Vincenta Muniera, fenomenalna muzyka Nicka Cave’a i narracja doskonałego obserwatora Sylvainea Tesso’a – to przepis na wspaniałą podróż.
Przed seansem słowo wstępne wygłosi fotografka dzikiej przyrody Dobrochna „DobrymOkiem” Frąc.
Będziemy mogli przekonać się, że to co piękne, dzikie i zachwycające – może być blisko nas, niemal na wyciągnięcie ręki. Powędrujemy ścieżkami Kampinoskiego Parku Narodowego, Bolimowskiego Parku Krajobrazowego i magicznej Warmii. Mamy nadzieję, że ta wędrówka skłoni Słuchaczy do odkrywania tego co nieuchwytne na własną rękę…
Czwartek, 6 października 2022, godz. 19:00
Konstanciński Dom Kultury Hugonówka, ul. Mostowa 15 (SALA WIDOWISKOWA)
Wstęp wolny
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status