Komedia z dreszczykiem

„Komedia z dreszczykiem” to spektakl, łączący świetny humor, suspens oraz intrygę kryminalną. Zabawne dialogi, mnóstwo nieoczekiwanych zwrotów akcji, tajemnicza zagadka oraz doborowa obsada to przepis na świetną zabawę.

Konrad – scenarzysta niegdyś hitowych seriali i Izabella – lekko wyblakła już gwiazda – to małżeństwo z 30-letnim stażem. Konrad w rocznicę ślubu przyjeżdża do pięknej posiadłości nad jeziorem, nie zamierza jednak tego wyjątkowego wieczoru świętować ze swoją małżonką, a z kipiącą erotyzmem młodą Bianką.

Namiętnemu rendez-vous przeszkodzi niestety nieszczęśliwy wypadek. A może samobójstwo? Choć niewykluczone, że jednak morderstwo… Tę zagadkę będzie próbował rozgryźć dociekliwy i nieprzejednany Inspektor policji, choć bohaterowie nie będą mu tego ułatwiać. Sprawa skomplikuje się jeszcze bardziej, gdy z szuwarów wyłoni się duch, w ślad za którym podąży metafizyczna i nieco ekscentryczna Józefina – medium i hipochondryczka. Zdrada, zbrodnia, duch i tajemnicze zaginięcie Izabelli – co łączy te elementy? Co Inspektor znajdzie pod przewróconą łodzią i jaką rolę odegra w tym wszystkim potężne medium? Tego dowiecie się zaglądając do domu nad jeziorem… Zapraszamy na doskonałą zabawę kryminalną!

 

Obsada:

Magdalena Wołłejko, Katarzyna Maciąg, Piotr Cyrwus, Marek Siudym

 

Autor: Meggie W. Wrightt

Reżyseria: Magdalena Wołłejko

Scenografia: Wojciech Stefaniak

Kostiumy: Ewa Gdowiok

Muzyka: Marcin Piękos

 

23 września, godz. 18.00

KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15

Bilet 80 zł KUP BILET

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status