Koncert zespołu Krawiec Band

Zespół powstał w 2021r z inicjatywy Dariusza Marcinkiewicza – gitarzysty z zespołu Krzysztofa Krawczyka, Piotra Michalskiego – wieloletniego realizatora dźwięku i osobistego asystenta Krzysztofa Krawczyka oraz Marcina Orzechowskiego – perkusisty, który koncertował z Krzysztofem.

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka muzycy postanowili założyć zespół Krawiec Band, który będzie kultywował dziedzictwo artystyczne Krawca, jak nazywali go muzycy z zespołu, a także najbliżsi przyjaciele.

Ideą zespołu jest, aby największe przeboje Krzysztofa nigdy nie zostały zapominane i mogły nadal cieszyć rzesze fanów. Widzowie będą mogli usłyszeć je na żywo w niezmienionych aranżacjach, grane przez znakomitych muzyków i zaśpiewane przez wybitnego wokalistę Waldemara Wiśniewskiego. Jest on finalistą programu The Voice Senior. Waldek świetnie wcielił się w rolę Krzysztofa i dał największym przebojom Mistrza nowe życie.

Na koncercie nie zabraknie takich przebojów jak Parostatek, Chciałem Być, Rysunek Na Szkle, Jak Minął Dzień, Mój Przyjacielu czy Trudno Tak.

W repertuarze zespołu jest aż 17 największych hitów Krawczyka.

Pierwsze koncerty, które zagrał zespół okazały się wielkim sukcesem, a widzowie wychodzili wzruszeni ze łzami w oczach.

To będzie podróż w czasie. Podczas 1,5 godzinnego koncertu usłyszeć będzie można największe przeboje Krzysztofa. To także możliwość spotkania ludzi, którzy towarzyszyli Krzysztofowi na trasach koncertowych w Polsce i za granicą.

Piątek, 6.10.2023 godz.18.00

Koncert zespołu Krawiec Band (wejściówki na koncert do odbioru w kasie KDK od 3 października od godz. 12.00.).

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status