Konkurs na Strój Retro

Suknia z obniżonym stanem, sznur pereł, do tego rękawiczki i koniecznie kapelusz lub opaska. Garnitur w prążki i buty Al Capone… i już pani i pan gotowi na Paradę Retro. A jak na paradę to i na KONKURS, którego przedmiotem jest strój najlepiej oddający stylistykę lat 20. i 30. XX w.

Konkurs zostanie rozegrany w dwóch kategoriach: indywidualnej i rodzinnej. Nagrody czekają!!! Zachęcamy do wspólnej zabawy podczas Dni Konstancina!

Piknik i Parada Retro podczas Dni Konstancina to swoista podróż w czasie w barwne czasy dwudziestolecia międzywojennego. Głównymi ulicami naszego miasta nie tylko przejdą damy w wytwornych sukniach i panowie w eleganckich kapeluszach, lecz także przejadą zabytkowe automobile i jednoślady. Parada ruszy spod Starej Papierni, przejdzie ulicą Piłsudskiego, a następnie głównymi alejkami Parku Zdrojowego dotrze do amfiteatru. Zapraszamy na paradę w przebraniach nawiązujących do lat 20. i 30.

Dni Konstancina

Piknik i Parada Retro – lata 20., lata 30.

12 czerwca, godz. 13.30 – 16.00

CH Stara Papiernia – Amfiteatr, Park Zdrojowy

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status