Letnie Granie w Altanie
W niedzielne wieczory, w ramach cyklu „Letnie Granie w Altanie” zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenia muzyczne.
Koncert Beaty Banasik to wachlarz piosenek francuskich. Zabrzmią m.in. utwory znanych francuskich (i nie tylko) twórców: Stacey Kent, Serge Gainsbourg, Jacques Brel, Stroame, Edith Piaf, Boris Vian, Boby Lapointe.
Na pianinie zagra Paweł Kukla, a na gitarze Zbigniew Bałdys. To będzie wakacyjna, klimatyczna podróż do rozświetlonych uliczek Paryża, falujących przestrzeni Bretanii i pachnącej Prowansję. Nie może Was zabraknąć!
Beata Banasik
Wokalistka, autorka tekstów, reżyser. Absolwentka Wydziału Sztuk Widowiskowych w Arras i Konserwatorium Teatralnego w Strasburgu, we Francji. Finalistka i laureatka wielu ogólnopolskich konkursów piosenki takich jak: Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Festiwal „Pamiętajmy o Osieckiej” w Warszawie. W 2019 roku w Małopolskim Ogrodzie Sztuki odbyła się premiera jej kolejnego spektaklu pt. „#89”, który był koncertem galowym Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie. Brała udział w wielu festiwalach i wydarzeniach artystycznych m.in. Nagroda Literacka NIKE 2018, Gala Wręczenia Nagród Polskiego Radia Splendory 2018. Od 2014 roku jest członkinią Chóru Kobiet. Współpracuje ze Studiem Piosenki Polskiego Radia od początku jego powstania.
4 września, godz. 18.00
Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15 – Altana przy Hugonówce
Wstęp wolny
W przypadku niepogody koncert odbędzie się w Sali Widowiskowej KDK.
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status