Letnie Kino dla Najmłodszych

Kino Hugonówka zaprasza przez całe wakacje. Nie zabraknie również filmowych niespodzianek dla najmłodszych widzów. Kino familijne i bajki będą wyświetlane w dwie pierwsze środy lipca o godz. 11.00.

Pierwszy seans:

Solan i Ludwik – Misja Księżyc, reż. R. A. Sivertsen / Norwegia / 2018 / animowany/ 80′

Solan i Ludwik to bohaterowie znani nam już z wcześniejszych części ich przygód. Tym razem udają się na księżyc. Czy ta wyprawa się powiedzie? Co trzeba zrobić, aby polecieć w kosmos?

Solan i Ludwik – misja księżyc to norweska opowieść o losach dwójki bohaterów z wioski Flaklypa. Biorą oni udział w misji odbywającej się w ramach międzynarodowego wyścigu na księżyc. Mamy tu genialnego wynalazcę Reodora, który buduje rakietę i wprowadza wszystkich w tajniki świata nauki. Dzielnego astronautę Solana, który wraz z jeżem Ludwikiem rusza na podbój kosmosu. Wszystko wydaje się być przygotowane. Okazuje się jednak, że na pokładzie pojawiają się niezapowiedziani pasażerowie, a lot na księżyc przynosi kolejne niespodzianki i wyzwania, z którymi muszą radzić sobie nasi dzielni bohaterowie. Film ten to zarazem niezwykła historia pokazująca, iż nie wszystko można zaplanować, ale warto być wytrwałym, jak i bardzo ciekawa pod względem wizualnym może być animacja.

5 lipca, godz. 11.00

KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15 – SALA WIDOWISKOWA

Wstęp wolny

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status