Letnie wieczory filmowe
To będą piątki pełne atrakcji! Po emocjach “Roztańczonej Hugonówki” i tematycznych Potańcówkach można będzie złapać oddech w czasie Letnich Wieczorów Filmowych! Już od 5 sierpnia, w każdy piątek zapraszamy na seanse pełne niespodzianek. Czekają na nas chwile pełne wzruszeń, śmiechu, zadumania…
Wybraliśmy filmy, które z pewnością zaskoczą, zabiorą w ciekawą podróż i pozwolą zanurzyć się w filmowy świat w komfortowych warunkach naszej Sali Widowiskowej.
Tytuły filmów podajemy bezpośrednio w kasie Hugonówki lub telefonicznie pod nr tel. (22) 484 20 20, ale możemy zdradzić, że każdy miłośnik różnorodnych gatunków filmowych znajdzie coś dla siebie.
Najbliższy seans – 26 sierpnia, godz. 22.00
W ostatni wakacyjny piątek nawiążemy filmowo do najnowszych wydarzeń, pokazując w sfilmowanej biografii jak potężną i niszczycielską siłą dysponuje internet. To film o kłamstwie i wyciąganych na światło dzienne tajemnicach. I o nas – obywatelach wobec władzy.
To nie będzie miękka gra!
Konstanciński Dom Kultury Hugonówka, ul. Mostowa 15
5,12,19, 26 sierpnia, godz. 22.00.
Wstęp wolny
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status