Nieważne

Na scenie konstancińskiego Parku Zdrojowego wystąpi zespół Dorośli. Ich muzyka ciepłym akustycznym brzmieniem nawiązuje do amerykańskiego folku i twórczości m.in. Simona i Garfunkela, Cohena i Velvet Underground. Drugi krążek zespołu Dorośli zatytułowany “Nieważne”

Najnowsza płyta zespoły pt. „Nieważne” to dziewięć przepięknych piosenek o relacji ze światem, drugim człowiekiem, bliskości, przyciąganiu i odpychaniu. Klimatem płyta wpisuje się w nurt slow-life. W warstwie instrumentalnej Dorośli sięgają po klasyczne rozwiązania – wiolonczela, głosy, akustyczne i elektryczne gitary i pianino.

Zespół Dorośli zadebiutował w 2020 roku, a jego piosenki znalazły się na około 2000 playlistach (w tym Alternatywna Polska i Zacisze) z łączną suma odsłuchu sięgającą prawie 400 000. Grupa doczekała się bardzo ciepłego odbioru wśród fanów i krytyki (m.in Newsweek). Piosenki były i są grane w wielu polskich radiach (m.in 357, Nowy Świat, Trójka, RDC, Polskie Radio, Kampus i wiele innych.

9 lipca, godz. 17.00

Amfiteatr, Park Zdrojowy

wstęp wolny

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status