(Nie)zakazane piosenki

Zapraszamy na emocjonalny koncert upamiętniający rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Opierając się jedynie na niezwykłym głosie i malowniczych dźwiękach pianina będziemy wspominać tak ważny dla Polskiej historii czas. Niekiedy wesoło, ale przede wszystkim wzruszająco i z należnym szacunkiem w parkowej altanie zabrzmią powstańcze pieśni. W programie występu wokalistki Ewy Szlachcic takie utwory jak „Deszcz jesienny deszcz”, „Warszawskie dzieci” oraz współczesne piosenki, oddające hołd powstaniu m.in. „Dziewczyna z granatem”, „Miasto”, „Jeśli nie wrócę”.

Ewa Szlachcic

Utalentowana wokalistka, aktorka i pełna scenicznej energii białostoczanka. Jest laureatką Międzynarodowego Festiwalu „Carpathia” i zdobywczynią Grand Prix prestiżowego festiwalu „Pejzaż Bez Ciebie”. Zadebiutowała w 1. edycji The Voice of Poland oraz solowym singlem „Karuzela”, który rozbrzmiewał w wielu polskich rozgłośniach radiowych. W listopadzie 2018 r. ukazał się nowy album Ewy „D.N.A.” promowany przez single „Hola,hola” i „O nas”. Współpracowała z Romualdem Lipko w projekcie Romuald Lipko Band, co zaowocowało również udziałem w płycie Romualda „Pastorałki pod choinką pod jemiołą. W 2019 roku dołączyła do zespołu Budka Suflera jako chórzystka podczas ogólnopolskiej trasy koncertowej „45 lat Budki Suflera”. Współpraca z zespołem trwa nadal. Aktorsko związana z Teatrem Rampa, oraz nowatorską audycją dla dzieci „Przyjaciele Misia i Margolci”.

 

1 sierpnia, godz. 17.00

Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15 (ALTANA)

Wstęp wolny, reżim sanitarny – dystans, dezynfekcja rąk, maseczki zakrywające usta i nos, zakaz spożywania.

W przypadku złej pogody koncert odbędzie się w sali widowiskowej.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status