Ostatnia noc

Premiera spektaklu grupy teatralnej ad rem

Mieszkańcy cichego, spokojnego miasteczka mają głowy pełne planów i marzeń. Niestety, nie robią nic, by pomóc losowi w ich spełnieniu. Dopiero ostatniej, sylwestrowej nocy, gdy dziwne zdarzenia wskazują na nadchodzący koniec świata, uświadamiają sobie, że zaprzepaścili szanse na ułożenie życia tak, jak pragnęli. Scenariusz i reżyseria Ewa Cielesz, opiekunka grupy teatralnej dorosłych aktorów-amatorów, która powstała w Konstancińskim Domu Kultury w 2012 r.

Ad rem to grupa dorosłych aktorów-amatorów – powstała w 2012 roku. Przygotowali już sześć przedstawień w oparciu o autorskie scenariusze instruktorki: Koniec świata, Piwo gratis, Wino porzeczkowe, Wybuch, Pensjonat pod meduzą, Szósta po południu i z powodzeniem zaprezentowali je konstancińskiej publiczności. Jak mówią członkowie grupy „chwile spędzone na warsztatach i próbach w gronie ludzi pełnych pasji i zapału do nowych wyzwań, pozwalają na oderwanie się od szarej codzienności, wzbogacenie własnej osobowości i spełnienie marzenia – bycia kimś innym”.

Sobota, 9 października, godz. 19.00

KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15

wstęp wolny, bezpłatne wejściówki do odbioru w recepcji KDK w dniu spektaklu od godz. 12.00

reżim sanitarny

 

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status