„Ostatnia noc”

Z przykrością informujemy, że z przyczyn losowych, niezależnych od Konstancińskiego Domu Kultury Hugonówka i grupy teatralnej ad rem premiera spektaklu „Ostatnia noc” zostaje odwołana.

Premiera najnowszego spektaklu grupy teatralnej ad rem

Mieszkańcy cichego, spokojnego miasteczka mają głowy pełne planów i marzeń. Niestety, nie robią nic, by pomóc losowi w ich spełnieniu. Dopiero ostatniej, sylwestrowej nocy, gdy dziwne zdarzenia wskazują na nadchodzący koniec świata, uświadamiają sobie, że zaprzepaścili szanse na ułożenie życia tak, jak pragnęli. Scenariusz i reżyseria Ewa Cielesz.

Ad rem to grupa teatralna, która powstała w Konstancińskim Domu Kultury w 2012 roku. Pod czujnym okiem instruktorki Ewy Cielesz przygotowali już sześć przedstawień w oparciu o autorskie scenariusze: Koniec świata, Piwo gratis, Wino porzeczkowe, Wybuch, Pensjonat pod meduzą oraz Szósta po południu i z powodzeniem zaprezentowali je konstancińskiej publiczności.

 

22 czerwca, godz. 19.00, KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15 (sala widowiskowa), wstęp wolny – bezpłatne wejściówki do odbioru w recepcji KDK w dniu wydarzenia od godz. 12.00, reżim sanitarny

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status