Pan Toti i Czarodziejski Grzebień

Spektakl powstał na podstawie jednej z książek cyklu poświęconego Panu Toti i jego przyjaciołom. Ich autorka Joanna Sorn – Gara jest także twórcą scenariusza teatralnego. W ciekawy, zabawny i zrozumiały dla najmłodszych widzów sposób ukazuje nam różne przygody bohaterów.

Treścią przedstawienia jest opowieść, w której Pan Toti poszukujący na dnie swojej kopalni skarbów znajduje grzebień. Razem ze swym przyjacielem Hehelem odkrywają jego czarodziejską moc. Czesanie nim powoduje, że natychmiast zaczynają rosnąć długie włosy. Pozbawieni ich do tej pory przyjaciele stają przed wielką szansą zmiany swojego wyglądu. Radość jednak nie trwa długo, a chęć posiadania przez Pana Toti i Hehela bujnych fryzur okazuje się być dla nich zgubną. Kłopot wydaje się nie do rozwiązania. Dopiero interwencja niezbyt im przyjaznych sąsiadów Bliźniaków, prowadzi do szczęśliwego finału.

Niedziela, 24 października, godz. 16.00

Konstanciński Dom Kultury Hugonówka, ul. Mostowa 15

Bilet 25 zł do kupienia w kasie KDK lub online KUP BILET

Przy zakupie w kasie obowiązują zniżki Karty Dużej Rodziny, Karty Mieszkańca oraz Karty Seniora.

Reżim sanitarny

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status