Parlons-nous français – wydarzenia odwołane

„Parlons-nous français” 

Czterogodzinny kurs języka francuskiego dla wszystkich tych, którzy chcą zacząć rozmawiać w języku francuskim.

27 listopada, godz. 16.00 – 20.00

Prowadzenie: Beata Banasik

KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15

Koszt: 120 zł za jedno spotkanie – kasa KDK lub online na hugonowka.pl KUP BILET

Poziom: minimum A2

Liczba miejsc ograniczona

 

Dlaczego warto spróbować? 

Wielu z nas na myśl o powiedzeniu kilku zdań w języku obcym najchętniej zapadłoby się pod ziemię. Możemy posiadać ogromną wiedzę i z pamięci recytować wszystkie zasady gramatyki, jednak jeśli nie ośmielimy się rozmawiać (nie tylko w swojej głowie), wszystkie nasze starania spełzną na niczym. Celem samym w sobie jest przede wszystkim komunikacja z drugim człowiekiem. I wcale nie musimy być w tym doskonali. Możemy popełnić błąd, możemy się zawahać, możemy mieć wątpliwości. Ba! Nawet powinniśmy. W tym właśnie tkwi cały urok nauki języka obcego.

Pragnę zaproponować wam kilkugodzinny kurs konwersacji prowadzony wyłącznie w języku francuskim. Moim zadaniem będzie ośmielić Was, wesprzeć i dać motywację niezbędną do samodoskonalenia się. Bo tym właśnie jest język obcy: przyjemnością mającą na celu rozwój osobisty. Nauka języka może stać się twoją pasją. Uwierz mi! Można na jej punkcie oszaleć.

Nazywam się Beata Banasik i jestem absolwentką Wydziału Sztuk Widowiskowych (Master 2) w Arras oraz Konserwatorium Teatralnego w Strasburgu, we Francji. Posiadam certyfikat z języka francuskiego DELF C1 oraz certyfikat z języka hiszpańskiego (B2) na podstawie Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Od kilku lat uczę języka francuskiego oraz śpiewam w języku francuskim. Odkąd pamiętam byłam pasjonatką lingwistyczną i moją pasją pragnę się z wami podzielić.

Co będziemy robić? 

Rozmawiać! Rozmawiać! Rozmawiać!

Porozmawiamy o waszych planach, waszych marzeniach i będziemy, krok po kroku, poznawać się! Czyż spotkanie z nieznaną osobą nie jest jedną z najbardziej ekscytujących przygód?

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli: 

  • Miałeś(aś) już co nieco styczność z językiem francuskim
  • Znasz podstawy gramatyczne
  • Z powodu bariery językowej nie wiesz jak zacząć mówićJesteś otwarty na nowe i nieznane.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status