Primaaprilisowy Maraton Filmowy

Komedie omyłek, żarty, nieoczywiste zdarzenia i dużo humoru …. czyli pirma aprilis!

W piątek, 1 kwietnia zapraszamy na Bezsenną Noc w Hugonówce. Tym razem przygotowaliśmy dla Was Primaaprilisowy Maraton Filmowy. Obejrzymy trzy rewelacyjne i różnorodne komedie, które rozbawią Was do łez i poprawią nastrój.

Czas usprawiedliwionego żartu, psikusa i robienia kogoś w tzw. trąbę. Jest to zwyczaj, który wcale nie jest wymysłem współczesności ani nawet naszych dziadów i pradziadów… no dobra, może pra pradziadów. Prima aprilis po łacinie oznacza bowiem po prostu 1 kwietnia, a zwyczaj pochodzi najprawdopodobniej od rzymskich świąt – Cerealiów.

Jakie tytuły wyświetlimy dla Was w prima aprilis? Czym Was zaskoczymy w ten wieczór? Cicho sza, to tajemnica. Sprawdźcie sami. Zapraszamy na kolejną odsłonę naszych maratonów filmowych. Koniecznie odwiedźcie Hugonówkę, a nie będziecie się nudzić. Filmoterapia jest dobra na wszystko!

Informacje o tytułach filmów można uzyskać bezpośrednio w Hugonówce lub pod numerem tel. 22 484 20 20

 

Piątek, 1 kwietnia, godz. 19.00

Konstanciński Dom Kultury Hugonówka, ul. Mostowa 15

Bezpłatne wejściówki do odbioru w recepcji KDK w dniu wydarzenia od godz. 12 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status