Scenariusz dla trzech aktorów

Sztuka oparta na wyjątkowym utworze Bogusława Schaeffera w reżyserii Bogusława Semotiuka.
Scenariusz dla trzech aktorów przedstawia problemy, z jakimi zmagają się artyści w trakcie pracy twórczej. Problemy te przedstawione są jako partytura muzyczna, w której kolejne części koncertu rozwijają się od powolnego allegro aż do pełnej dynamiki improwizacji finale. Muzyczny podział zastosowany przez autora jest tu jedynie pretekstem do zaprezentowania tryskających humorem dialogów filozoficznych w kontekście prozy życia współczesnego artysty. Ścierające się światy: reżysera, kompozytora i plastyka, planujących realizację przedstawienia teatralnego, są źródłem wielu starć, które w sztuce mnożą zabawne sytuacje. Pozostawione przez autora miejsce na improwizację sprawia, że utwór stanowi punkt wyjściowy do zaprezentowania koncertu gry aktorskiej na śmiech, łzy, wzruszenie i refleksję.

Scenariusz dla trzech aktorów to doskonała komedia, pełna zabawnych dialogów i sytuacji. Niewiele jest tekstów, których realizacje przynoszą widzom tyle zabawy, a po przedstawieniu zmuszają do refleksji na temat życia, ludzi i sztuki.

Występują
Anna Modrzejewska
Dorota Gorjainow
Sebastian Świerszcz

Sobota, 13 listopada, godz. 19.00

Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15

Bilety 50 zł do kupienia online lub w kasie KDK

KUP BILET

Przy zakupie w kasie obowiązują zniżki Karty Dużej Rodziny, Karty Mieszkańca oraz Karty Seniora

Reżim sanitarny

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status