Słucham Lato
To będzie fantastyczny czas przy najlepszej fantastyce! W Altanie przy Hugonówce aktorzy teatralni, filmowi, ale znani też z ról dubbingowych, słuchowisk radiowych i audiobooków – czytać będą fragmenty dzieł wybitnego przedstawiciela polskiej fantastyki naukowej, filozofa i futurologa – Stanisława Lema, który jest literackim patronem roku 2021.
27.06 fragmenty „Pokoju na ziemi” czytać będzie Robert Tondera – aktor, którego udzielał głosu m.in. w filmach „Power Rangers S.P.D” i „Strażnicy Czasu”, a jego charakterystyczny tembr z pewnością rozpoznają najmłodsi słuchacze jako głos Taty Świnki z serialu „Świnka Peppa” w wersji TVP. Przez 18 lat związany z Teatrem Nowym w Warszawie, a od 2007 r. jest aktorem teatru Rampa. Jest autorem książki dla najmłodszych „Dziwnaki i Święto Lasu” i scenariusza teatralnego „Cywilizacja Vivat!”. Użyczył głosu Yorinobu Arasaka z gry „Cyberpunk 2077”.
Przed każdym spotkaniem zapraszamy serdecznie na LEMoterię – zorganizowaną specjalnie na tę okazję loterię, w której do wygrania będą książki Lema, gadżety KDK Hugonówka, a także kupony na LEMoniadę w Hugonówka Art Cafe. Losy czekać będą na osoby, które wezmą udział w wydarzeniu. Uwaga – co drugi los wygrywa! Liczba losów ograniczona.
Spędźmy wspólnie czas, delektując się fantastycznymi historiami czytanymi przez znane Głosy! To świetna okazja, by w inspirującym otoczeniu zajrzeć w niezbadane przestrzenie świata wykreowanego przez genialnego pisarza.
Konstanciński Dom Kultury Hugonówka, ul. Mostowa 15 (ALTANA)
27 czerwca, godz. 11.30
Wstęp wolny, reżim sanitarny
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status