Słucham Lato
To będzie fantastyczny czas przy najlepszej fantastyce! W Altanie przy Hugonówce aktorzy teatralni, filmowi, ale znani też z ról dubbingowych, słuchowisk radiowych i audiobooków – czytać będą fragmenty dzieł wybitnego przedstawiciela polskiej fantastyki naukowej, filozofa i futurologa – Stanisława Lema, który jest literackim patronem roku 2021.

25.07 fragmenty opowiadań Tragedia pralnicza, Trzej elektrycerze, Podróż trzynasta Stanisława Lema czytać będzie Paweł Szczesny – aktor serialowy i filmowy, w latach 90. współpracował z Teatrem Współczesnym w Warszawie i Teatrem Nowym. Jeden z najpopularniejszych aktorów dubbingowych. Użyczył głosu postaciom m.in.: z Małej Syrenki, Batmana, Pięknej i Bestii. Wystąpił w słuchowisku Ostatnie życzenie, Potop czy Popiel. Syn popiołów.

ZOBACZ FILM

Przed każdym spotkaniem zapraszamy serdecznie na LEMoterię – zorganizowaną specjalnie na tę okazję loterię, w której do wygrania będą książki Lema, gadżety KDK Hugonówka, a także kupony na LEMoniadę w Hugonówka Art Cafe. Losy czekać będą na osoby, które wezmą udział w wydarzeniu. Uwaga – co drugi los wygrywa! Liczba losów ograniczona.

Spędźmy wspólnie czas, delektując się fantastycznymi historiami czytanymi przez znane Głosy! To świetna okazja, by w inspirującym otoczeniu zajrzeć w niezbadane przestrzenie świata wykreowanego przez genialnego pisarza.
Konstanciński Dom Kultury Hugonówka, ul. Mostowa 15 (ALTANA)
25 lipca, godz. 11.30
Wstęp wolny, reżim sanitarny – dezynfekcja rąk, dystans, maseczki zasłaniające usta i nos oraz zakaz spożywania
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status