Słucham Lato

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na „Słucham Lato”, letni cykl poświęcony literaturze. W altanie przy Hugonówce aktorzy teatralni, filmowi, ale znani też z ról dubbingowych, słuchowisk radiowych i audiobooków – czytać będą fragmenty dzieł wybitnych literatów z okazji przypadających w tym roku rocznic ich urodzin.

W niedzielę, 15 sierpnia o godz. 12.30 poezję Czesława Miłosza przeczytają aktorzy Katarzyna i Tomasz Traczyńscy.

Wstęp wolny, reżim sanitarny, szczegóły na stronie hugonowka.pl oraz na Facebooku Konstancińskiego Domu Kultury.

Katarzyna Traczyńska: absolwentka Wydziału aktorskiego PWST w Warszawie. Aktorka teatralna, serialowa, filmowa, dubbingowa. Czyta audiobooki i użycza głosu w grach komputerowych. Pochodzi z Koszalina, prawie z nad morza a jej pasją jest stepowanie i pomaganie ludziom. Od 2011 działa wolontarystycznie w Zarządzie Fundacji im. Darii Trafankowskiej wspierającej aktorów w walce z ciężką chorobą a także w rehabilitacji.

Tomasz Traczyński: absolwent Wydziału aktorskiego PWST w Warszawie. Aktor teatralny, filmowy, serialowy dubbingowy. Użyczył głosu Pyskaczowi Gburowi w kinowym filmie „Jak wytresować smoka”, czy w popularnej grze komputerowej „Ghost of Tushima” panu Shimurze. Jego głosem przemawiał konik morski w „Małej Syrence”. Rodowity Warszawiak.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status