Słucham Lato

To będzie fantastyczny czas przy najlepszej fantastyce! W Altanie przy Hugonówce aktorzy teatralni, filmowi, ale znani też z ról dubbingowych, słuchowisk radiowych i audiobooków – czytać będą fragmenty dzieł wybitnego przedstawiciela polskiej fantastyki naukowej, filozofa i futurologa – Stanisława Lema, który jest literackim patronem roku 2021.

22 sierpnia o,godz.12:30 Jarosław Boberek przeczyta fragmenty „Szpitala Przemienienia” Stanisława Lema

Aktor występuje w Teatrze Studio oraz w Teatrze Praga w warszawskiej Fabryce Trzciny. Aktualnie jest członkiem zespołu Teatru Capitol w Warszawie. Widzowie telewizyjni znają go przede wszystkim z roli posterunkowego w serialu „Rodzina zastępcza”. Jest jedną z czołowych postaci polskiego dubbingu, a wśród jego najbardziej znanych i najpopularniejszych ról głosowych znajdują się m.in. Kaczor Donald i król Julian w serii „Madagaskar”, w której wykonywał utwór „Wyginam śmiało ciało”. Użyczył głosu wielu postaciom z Cartoon Network, m.in. Edowi z „Ed, Edd i Eddy”, Czerwonemu z „Krowy i Kurczaka”. Podkładał głos m.in. pod Jackiego Chana w filmach „Karate Kid”, „W 80 dni dookoła świata” i „Nasza niania jest agentem”. Użyczył głosu Sercu w cyklu reklam TP S.A. Serce i Rozum. Jako reżyser dubbingu ma na swoim koncie produkcje, takie jak: „Disco robaczki”, „Ryś i spółka, czyli zwierzaki kontratakują”, „Miś Yogi”, „Delfin Plum”.

ZOBACZ FILM

Przed każdym spotkaniem zapraszamy serdecznie na LEMoterię – zorganizowaną specjalnie na tę okazję loterię, w której do wygrania będą książki Lema, gadżety KDK Hugonówka, a także kupony na LEMoniadę w Hugonówka Art Cafe. Losy czekać będą na osoby, które wezmą udział w wydarzeniu. Uwaga – co drugi los wygrywa! Liczba losów ograniczona.

Spędźmy wspólnie czas, delektując się fantastycznymi historiami czytanymi przez znane Głosy! To świetna okazja, by w inspirującym otoczeniu zajrzeć w niezbadane przestrzenie świata wykreowanego przez genialnego pisarza.

Konstanciński Dom Kultury Hugonówka, ul. Mostowa 15 (ALTANA)
22 sierpnia, godz. 12.30
Wstęp wolny, reżim sanitarny – dezynfekcja rąk, dystans, maseczki zasłaniające usta i nos oraz zakaz spożywania

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status