Słucham lato – Zbigniew Suszyński

SŁUCHAM LATO – Zbigniew Suszyński

To będzie fantastyczny czas przy najlepszej fantastyce! W Altanie przy Hugonówce aktorzy teatralni, filmowi, ale znani też z ról dubbingowych, słuchowisk radiowych i audiobooków – czytać będą fragmenty dzieł wybitnego przedstawiciela polskiej fantastyki naukowej, filozofa i futurologa – Stanisława Lema, który jest literackim patronem roku 2021.

4.07 fragmenty „Niezwyciężonego” czytać będzie Zbigniew Suszyński, aktor filmowy, teatralny, telewizyjny i dubbingowy. 

Przed każdym spotkaniem zapraszamy serdecznie na LEMoterię – zorganizowaną specjalnie na tę okazję loterię, w której do wygrania będą książki Lema, gadżety KDK Hugonówka, a także kupony na LEMoniadę w Hugonówka Art Cafe. Losy czekać będą na osoby, które wezmą udział w wydarzeniu. Uwaga – co drugi los wygrywa! Liczba losów ograniczona.

Spędźmy wspólnie czas, delektując się fantastycznymi historiami czytanymi przez znane Głosy! To świetna okazja, by w inspirującym otoczeniu zajrzeć w niezbadane przestrzenie świata wykreowanego przez genialnego pisarza.

ZBIGNIEW SUSZYŃSKI

W wieku 20 lat pojawił się po raz pierwszy na srebrnym ekranie w serialu telewizyjnym „Jan Serce”. Popularność przyniosła mu rola Skorpiona w „Młodych wilkach”. Zagrał m.in. w: „Autoportrecie z kochanką”, „Skoku”, a ostatnio w „Polityce” i „Zenku”. Występował w teatrach warszawskich: Nowym, Scena Prezentacje, Na Woli im. T. Łomnickiego i Współczesnym. Zbigniewa Suszyńskiego można usłyszeć w filmach animowanych, pełnometrażowych, serialach i grach komputerowych. Użyczył głosu bohaterom „Doktora Dolitte”, „Toy Story”, „Kung Fu Panda”. W Teatrze Polskiego Radia zagrał w „Rogatej duszy”, a w słuchowisku „Jezioranach” Pawła Wilczewskiego. Od kilku lat jest reżyserem dubbingu.

https://www.youtube.com/watch?v=bYbQ44LCGvE

 

Konstanciński Dom Kultury Hugonówka, ul. Mostowa 15 (ALTANA)

4 lipca, godz. 11.30

Wstęp wolny, reżim sanitarny

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status