Słucham Lato
To będzie fantastyczny czas przy najlepszej fantastyce! W Altanie przy Hugonówce aktorzy teatralni, filmowi, ale znani też z ról dubbingowych, słuchowisk radiowych i audiobooków – czytać będą fragmenty dzieł wybitnego przedstawiciela polskiej fantastyki naukowej, filozofa i futurologa – Stanisława Lema, który jest literackim patronem roku 2021.
20 czerwca o godz. 11.30 fragmenty „Bajek robotów” czytać będzie Zbigniew Konopka – aktor, którego głos znamy z filmów „Smerfy” (Maruda), „Kung Fu Pand 2” (Mistrz Pędzący Wół), „Klub Winx” (Codatorta), Miś Yogi. Związany ze stołecznymi teatrami Powszechnym, Rampa i Polonia. Fani gier komputerowych będą kojarzyć głos Zbigniewa Konopki z „Warcraft III: Reforged” (Gwardzista Marcus), „Marvel’s Spider-Man” (Ernie), „Star Wars: Battlefront II” (Hrabia Dooku). W 2020 r. wystąpił w Teatrze Polskiego Radia w spektaklu „Wtedy dogoniła nas śmierć” Wacława Holewińskiego.
Przed każdym spotkaniem zapraszamy serdecznie na LEMoterię – zorganizowaną specjalnie na tę okazję loterię, w której do wygrania będą książki Lema, gadżety KDK Hugonówka, a także kupony na LEMoniadę w Hugonówka Art Cafe. Losy czekać będą na osoby, które wezmą udział w wydarzeniu. Uwaga – co drugi los wygrywa, liczba losów ograniczona!
Spędźmy wspólnie czas, delektując się fantastycznymi historiami czytanymi przez znane Głosy! To świetna okazja, by w inspirującym otoczeniu zajrzeć w niezbadane przestrzenie świata wykreowanego przez genialnego pisarza.
Konstanciński Dom Kultury Hugonówka, ul. Mostowa 15 (ALTANA)
20 czerwca, godz. 11.30
Wstęp wolny, reżim sanitarny
WAŻNE‼️ Na wydarzeniach plenerowych, w sekcji wydzielonej dla publiczności, obowiązuje reżim sanitarny: maseczki, odstęp, dezynfekcja i zakaz spożywania. Dziękujemy za zrozumienie.
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status