SOUL JUICE

Zespół SOUL JUICE charakteryzuje się bardzo zróżnicowanym repertuarem od jazzu przez blues’a po klasykę rocka. W swoim dorobku ma wiele starych utworów, którym nadaje nowe życie. Muzyków zespołu cechuje dbałość o soczyste brzmienie warstwy muzycznej. Na ich koncertach doświadczyć można wielu pozytywnych wrażeń i emocji.

Karina Mrówka – bardzo zdolna, młoda wokalistka o charakterystycznym, głębokim, ciepłym głosie, od kilku lat z powodzeniem występuje na lokalnych scenach muzycznych.

Marta Ziarko – wybitna wiolonczelistka, której talentem zachwycili się Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz. Marta wraz z Warsaw String Quartet współpracuje z największymi wykonawcami Polskiej estrady.

Wojciech Stec – gitarzysta z dużym doświadczeniem we współpracy z artystami wielu nurtów muzycznych. Od kilku dekad jest aktywnym wykonawcą na scenach krajowych i zagranicznych.

 

 

11 lipca, godz. 17.00

Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15 (ALTANA)

Wstęp wolny, reżim sanitarny

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status