Spektakl Detektyw Kot

„Detektyw Kot” to interaktywny spektakl zagadkowy o tematyce ekologicznej, bazujący na baśni o „Kocie w butach”. Na scenie odbędzie się wyjątkowy koncert Kotki w butach – Maryli Kotowicz. Na skutek niesamowitego zdarzenia koncert przemieni się w interaktywne śledztwo. Detektyw Kot, wraz z asystentką Kocimiętką i z publicznością wyruszą na poszukiwania zaginionych butów. Na widzów będzie czekać szereg ekologicznych zagadek pozostawionych przez sprawcę kradzieży. W czasie dochodzenia dowiemy się nie tylko jak rozwiązać wiele ekologicznych problemów, ale także znajdziemy odpowiedź na zagadkę wszechczasów: „Czy kotom potrzebne są buty?”.

Spektakl porusza temat współczesnego konsumpcjonizmu – ukazuje jego wpływ na przyrodę. W spektaklu promowane są właściwe nawyki ekologiczne, takie jak np. segregacja odpadów, ochrona powietrza, oszczędzanie wody, oszczędzanie energii, a także ograniczenie konsumpcjonizmu. Wszystkie utwory są śpiewane przez aktorów na żywo.

Czas spektaklu: ok. 60 minut

Spektakl dla dzieci w wieku od 3 do 11 lat

 

24 marca, godz. 16.00
Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15
Bilety I strefa – 28 zł, II strefa – 20 zł do kupienia w kasie KDK oraz online KUP BILET
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status