Spektakl Tajemnica 16. piętra

Komedia w doborowej obsadzie

Kiedy w najwyższym biurowcu ustaje gwar i kolejno gasną wszystkie światła, na szesnastym piętrze robi się dopiero jasno! To właśnie tu rozgrywa się pełna zwrotów akcja spektaklu. Dwaj przyjaciele zostają przypadkowo wplątani w interesy dobrego znajomego, a gdy orientują się, że sytuacja wymyka się spod kontroli – na ucieczkę jest już za późno! Próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości, ale nagle na ich drodze pojawiają się dwaj gangsterzy. Zaczyna się jazda bez trzymanki! Bezwzględni bandyci postanawiają nie przebierać w środkach i posuwają się do najgorszego… Co się wydarzyło? Czy był to czysty przypadek, czy może zaplanowana gra? Kto jeszcze stoi za intrygą?

Ciekawy scenariusz, świetna gra aktorska i przede wszystkim solidna dawka śmiechu to gwarancja dobrego wieczoru – nie możecie tego przegapić!

OBSADA:
Michał Żurawski / Jan Wieczorkowki

Michał Sitarski / Mariusz Ostrowski
Tomasz Borkowski

Piotr Ligienza
Piotr Miazga

KOSTIUMY ISCENOGRAFIA: Katarzyna Adamczyk
SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Jarosław Grzelka

13 kwietnia, godz. 18.00

Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15

Bilet I strefa 100 zł, II strefa – 80 zł do kupienia w kasie KDK oraz online KUP BILET

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status