Spróbujmy jeszcze raz
„Spróbujmy jeszcze raz” to przezabawna, brawurowa komedia w dwóch aktach, z których każdy jest oddzielną historią, opowiadającą o perypetiach par w średnim wieku.
Tekst Murraya F. Schisgalla to światowy hit komediowy, napisany przez autora niezapominanego filmu Tootsie (z Dustinem Hoffmanem w roli głównej). Spektakl obfituje w niebywale śmieszne sytuacje i dialogi, poruszając jednocześnie ważne i trudne damsko-męskie tematy.
W części pierwszej On- niespełniony aktor, którego kariera sprowadza się obecnie do reklamowania karmy dla kotów i Ona – rozczarowana i zmęczona życiem policjantka spotykają się w dość nieprzyjemnej sytuacji. Okazuje się jednak, że twardej policjantce
i wrażliwemu artyście może być do siebie bliżej, niż się wydaje. Trzeba tylko pokonać strach i spróbować jeszcze raz…
W drugiej części On-znudzony mąż skupiający się na ignorowaniu marudzenia żony i Ona-niespełniona i niedopieszczona gospodyni domowa, która stara się jeszcze raz pobudzić stygnące uczucia i namiętności nowoczesnymi metodami terapii pewnego kontrowersyjnego seksuologa.
Czas trwania spektaklu – 1h 45min z jedną przerwą, spektakl dla widzów od 16. roku życia.
Reżyseria – Marcin Sławiński
Scenografia – Wojciech Stefaniak
Kostiumy – Joanna Snopek
Muzyka – Mamadou Diouf i Sama Yoon
Producent – Joanna Cywińska
Występują: Lucyna Malec / Marek Siudym oraz Jan Kobuszewski jako Dr Oliovski (głos)
20 stycznia 2024, godz. 18.00
KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15
Bilety do nabycia w kasie KDK oraz online KUP BILET
Ceny biletów:
75 zł: I Strefa (rząd I – XIII)
55 zł: II Strefa rząd (rząd XIV- XVI)
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status