Święto Wojska Polskiego
Z okazji Święta Wojska Polskiego zapraszamy na koncert konstancińskiego zespołu „RONDO” – „Najpiękniejsze pieśni i piosenki żołnierskie”.
Z Big Bandem Rondo wystąpią: Sylwia Krzywda-Motyczyńska, Ryszard Wróblewski i Ryszard Gniazdowski. Koncert poprowadzi Anna Barańska-Wróblewska.
Big Band „ RONDO’’ funkcjonuje na rynku muzycznym od 18 lat. To jeden z ciekawszych Big Bandów w Polsce uświetniający doskonałym brzmieniem wiele prestiżowych imprez i uroczystości. Skład osobowy zespołu to zawodowi muzycy z dużym stażem i doświadczeniem artystycznym w najlepszych zespołach reprezentacyjnych i estradowych.
Pod względem repertuaru orkiestra jest wszechstronna i wykonuje perfekcyjnie ponad 150 aranżacji napisanych specjalnie dla niej. W repertuarze ma światowe przeboje klasyki big bandu, znane i lubiane przeboje muzyki rozrywkowej, muzykę patriotyczno-żołnierską, religijną, operetkową, musicalową i filmową. Big Band Rondo liczy 16 muzyków, z zespołem współpracują znani, lubiani i cenieni wykonawcy różnych gatunków muzycznych.
15.08, godz. 17.00
Amfiteatr w Parku Zdrojowym, Konstancin-Jeziorna
Wstęp wolny
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status