Szalone Lata Polskiego Big Beatu

Podczas koncertu Accustic Warsaw Band przypomni publiczności „Szalone Lata Polskiego Big Beatu”. To tytuł energetycznego koncertu pełnego wspomnień, nostalgii i miłości. To poezja piosenek, które w minionej epoce były antidotum na otaczającą rzeczywistość. To muzyczne wspomnienie czasów, kiedy rodziły się wielkie gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej, które na stałe wpisały się do historii naszego kraju. Siłą napędową zespołu jest niezwykłe połączenie brzmienia akustycznego z elektrycznym oraz współczesnej muzyki z twórczością, takich gwiazd estrady jak Karin Stanek, Kasia Sobczyk, Czesław Niemen, Skaldowie, Czerwone Gitary, Breakout i Mira Kubasińska. Piosenki gwiazd polskiego big beatu przeplatane będą historią wykonawców i ich dorobku artystycznego.

Zespół ACCOUSTIC WARSAW BAND powstał w Warszawie w 2012 roku, kiedy to zawodowi muzycy po latach artystycznych podróży znów się spotkali i postanowili założyć wspólną formację.

wystąpi w składzie:

PAWEŁ WIŚNIEWSKI
piano/instrumenty klawiszowe/prowadzenie koncertu

JOANNA YOUNG
skrzypce/vocal

ALEKSANDER KABACIŃSKI
gitara/vocal

RAFAŁ WELENC
gitara basowa

KUBA ZAWADZIŁO
perkusja

oraz

wokaliści

JOANNA CHABA

MARCIN MUSIAŁ

 

23 lipca, godz. 17.00

Amfiteatr, Park Zdrojowy

Wstęp wolny

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status