Tiki Rafa. Na krańcu świata

Zapraszamy najmłodszą publiczność na nasz bajkowy cykl TEATR OGRÓDKOWY NA MOSTOWEJ. W każdą sobotę wakacji o godz. 16.00 w altanie będą odbywały się spektakle dla dzieci. Cykl zainauguruje przedstawienie Tiki Rafa. Na krańcu świata w wykonaniu Teatru Bajaderka.

Zapraszamy serdecznie na pełną przygód, morską opowieść o kolorowej kuli ziemskiej! Wiatr kołysze wszystkie fale więc wsiadajmy czym prędzej na pokład przepięknej Tiki Rafy, aby wraz z Kapitanem Koralem i jego papugą Renią popłynąć w niezapomnianą podróż po wielkich, dalekich kontynentach! Czekają was niesamowite doznania słuchowe oraz wzrokowe. Szczurek Sznurek opowie dzieciom o ciekawostkach ze świata, a Podróżniczka Mera spełni swoje największe marzenie. Usłyszymy porywające, morskie opowieści oraz historie, które mogą zmrozić krew w żyłach, a wszystko w akompaniamencie śpiewających mew. Młodzi pasażerowie poznają charakterystyczne dla danego kontynentu zwierzęta, zwłaszcza zagrożone gatunki oraz panujące tam tradycje. Dowiemy się jak możemy zadbać o naszą planetę Ziemię, a przede wszystkim o swoje najbliższe otoczenie! Razem z Tiki Rafą obierzmy wspólnie kurs na kraniec świata!

CZAS TRWANIA: 60 minut
ODBIORCA: od 3 lat

POSTACIE: Kapitan Koral, Podróżniczka Mera, Szczurek Sznurek, Papuga Renia, Śpiewające Mewy
TEMAT: Ekologia i Środowisko, Planeta Ziemia

Konstanciński Dom Kultury Hugonówka, ul. Mostowa 15 – ALTANA

2 lipca, godz. 16.00

Wstęp wolny

Uwaga! W przypadku złej pogody spektakl odbędzie się w sali widowiskowej.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status