W róż bici… czyli o tych, którym się spełniło

Festiwal 321 Impro zaprasza na muzyczny spektakl improwizowany.

W RÓŻ BICI, czyli o tych którym się spełniło

Z powodu, o którym wszyscy chcielibyśmy już zapomnieć, jak o złym śnie, nie możemy zaprosić Was na pełen rozmachu Festiwal 321 Impro. Możemy jednak zabrać Was w jedyną w swoim rodzaju podróż z impro i sprawić, że spektakl zagrany w andrzejkowy wieczór będzie niepowtarzalny.

Jeden spektakl, ale jacy Goście! Na zaproszenie Wybitnie Nieznanych na scenie Hugonówki pojawią się gwiazdy teatru komediowego, kabaretu, mistrzowie improwizacji: Ada Borek (Kabaret Nowaki), Wojtek Kamiński (Kabaret Jurki), Tomek Majer (Kabaret Hrabi) oraz Marcel Wiercichowski (Teatr Bagatela).

Wybitnie Nieznani, czyli Katarzyna Michalska, Agnieszka Bajer i Michał Głowacki zaprosili także wspaniałych muzyków: Rafała Stępnia (piano), Marcina Jadacha (gitara basowa), Andrzeja Gondka (gitara) i Fryderyka Młynarskiego (perkusja).

W andrzejkowy wieczór w Hugonówce zabiorą Was w muzyczną, improwizowaną podróż do tych, którym spełniły się wróżby i marzenia. Będzie jak zwykle: niezwykle komediowo, z dystansem i przymrużeniem oka. Serdecznie zapraszamy

 

Wtorek, 30 listopada, godz. 19.00

Konstanciński Dom Kultury Hugonówka, ul. Mostowa 15

Bilety 80 zł do kupienia w kasie KDK oraz online KUP BILET

Przy zakupie w kasie obowiązują zniżki Karty Dużej Rodziny, Karty Mieszkańca oraz Karty Seniora

Reżim sanitarny

 

WYBITNIE NIEZNANI

Wybitnie Nieznani, to wielki artystyczny oksymoron. Grupę tworzy czworo przyjaciół z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w przecieraniu szlaków polskiej sceny improwizacyjnej. Zgrani jak Rambo i jego karabin, zabawni w sposób inteligentny, a do tego muzykalni jakby wychował ich Broadway i La Scala. Szeroko znani w wąskim gronie aktorzy improwizatorzy, zabiorą Widzów w pełną zwrotów akcji podróż po najśmieszniejszych zakamarkach ludzkich relacji. Powiedzcie nam co zagrać, a my zajmiemy się resztą. Grupę tworzą: Aktorka Teatralna I Nie Tylko Śpiewaczka Operowa Oraz Plastyk Muzykant Alternatywny Także Aktor Muzyk Wielowymiarowy Klawiszowo-Dęciakowy.

W wyjątkowy, niepowtarzalny andrzejkowy wieczór wystąpią: Katarzyna Michalska, Agnieszka Bajer, Michał Głowacki i ich goście.

GOŚCIE

Adrianna Borek
Krystyna z Kabaretu Nowaki, Dziennikarka zaangażowana z Kliniki skeczów meczących, kobieta, potrafiąca wcielić się w każdą postać. Jej energia, charakterystyczna ekspresja, kreatywność sceniczna, poczucie humoru i oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej bawią publiczność do łez.

Tomasz Majer
Doktor Krzysztof Dokładny w skeczu „Przychodzi baba do lekarza”, Asystent w „Kultura picia alkoholu”, kamerzysta, Pan młody Wojciech w „Gdy powiesz tak”, znany z kultowych programów Kabaretu Hrabi. Wszechstronny aktor, kabareciarz, komik, osobowość sceniczna, animator kultury. Właściciel niezwykłej twarzy, która żadnej roli się nie boi.

Marcel Wiercichowski
Aktor Teatru Bagatela w Krakowie, któremu Jan Machulski przyznał tytuł „najbardziej wszechstronnego aktora”. Z zamiłowania i wykształcenia wiolonczelista, niezwykle wszechstronny aktor i kreatywny reżyser. Ma w swoim dorobku role komediowe i dramatyczne zarówno w klasycznych, jak i współczesnych sztukach teatralnych na scenach w całej Polsce, w filmie i serialach.

Wojtek Kamiński
Szkarłatny Leon, Tańczący z Nożami z filmów kabaretowych, Ken Heighly z serialu „Spadkobiercy” czyli Znany Wojtek Kamiński – komik, przez wiele lat występował w Kabarecie Jurki, improwizator, kabareciarz, aktor komediowy, stand-uper z kabaretu Jurki. Zawodowy, doświadczony, profesjonalny „rozśmieszacz” ludzi.

Dajcie im publiczność, a rozbawią ją do łez. Niepowtarzalny styl, absurdalne poczucie humoru, energia oraz niezwykła łatwość odgrywania najzabawniejszych postaci to cechy, którymi zjednali sobie publiczność w całej Polsce.

 

 

 

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status